Greenchoice.cz

Sázíme stromy
pro lepší zítřky

Děkujeme, že společně s námi zanecháte obrovskou zelenou stopu a zachováte náš svět v zelené. S každou novou objednávkou nad 1.000 Kč pomáháme naší přírodě a sázíme stromy. Jako bonus získáte ke každé této objednávce certifikát o zasazení jednoho stromu v České republice. Na sázení spolupracujeme s neziskovou ekologickou organizací Home for trees, jejíž vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží. 

Sázíme stromy
pro lepší zítřky

Děkujeme, že společně s námi zanecháte obrovskou zelenou stopu a zachováte náš svět v zelené. S každou novou objednávkou pomáháme naší přírodě a sazíme stromy. Jako bonus získáte ke každé objednávce certifikát o zasazení jednoho stromu v České republice. Na sázení spolupracujeme s neziskovou ekologickou organizací Home for trees, jejíž vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží. 

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme skupina mladých kreativních lidí, která si klade za cíl propagovat udržitelnější a radostnější život díky našim produktům. Specializujeme se na prodej korkových produktů, které jsou z obnovitelného a přírodního materiálu. 

Jak to všechno začalo?

Většina z nás pochází z vesnice, která je odjakživa spojená s přírodou, vždy jsme ji vnímali a respektovali už jako malé děti. Není nám lhostejné kde a v čem žijeme. Přemýšleli jsme, jak bychom mohli spojit dobrý úmysl a touhu konat správnou věc se skutkem. Chtěli jsme přispět svojí energií, časem a láskou k lepším zítřkům. Prvotní myšlenkou byl nápad udržitelných produktů, které budou z přírodního materiálu a zároveň plně nahradí funkci a využití produktů, kterých je na trhu přebytek a nekorespondují s myšlenkou – „Žij v souladu s přírodou“.  Naopak ekologická, udržitelná, kvalitní a originální je korková kůra, ze které se vyrábí obrovská škála produktů, a tak vznikl náš eshop s korkovými produkty, které podporují naší planetu. Jsme ale nezmaři, stále nám přišlo, že bychom mohli udělat víc. A proto jsme neváhali a spojili jsme se s neziskovou organizací HOME FOR TREES, se kterou jsme navázali spolupráci, která spočívá v tom, že pokud si u nás uděláte objednávku nad 1.000 Kč, získáte certifikát o vysazení 1 stromu v ČR.
No, uznejte, není to příjemný pocit? Podílejte se proto společně s námi na vytvoření světa, kde ochrana přírody a používání udržitelných produktů bude pro všechny z nás prioritou. Děkujeme vám.